W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej. X

GRAND PRIX DLA "POLITY" NA FESTIWALU W KOREI


Mamy zaszczyt ogłosić, że na Międzynarodowym Festiwalu Musicalowym w Deagu (Korea Pd.) DIMF
w konkursie, w którym brały udział musicale z Wielkiej Brytanii, Francji, Rosji, Indii, Tajwanu, Chin oraz Korei, musical "Polita" został uhonorowany Grand Prix festiwalu za najlepszy musical, a nagrodę dla najlepszej aktorki musicalowej zdobyła Natasza Urbańska!Czytaj też na Plejada.pl


POLITA NA SCENIE BUFFO


Spektakl jest realizowany w technice stereoskopowej - publiczność ogląda musical w okularach 3D.
W roli głównej fenomenalna Natasza Urbańska!
Musical "Polita" podbija świat! Obecnie, z wielkim powodzeniem, wystawiany jest w Petersburgu i w Moskwie, a w listopadzie 2015 będzie wystawiany w Niemczech.
Serdecznie zapraszamy do uczestniczenia w tym niezwykłym wydarzeniu!
Pola Negri
to jedyna polska aktorka, która na stałe zapisała się w historii światowego kina. Była twarzą Paramount Pictures lat 20-tych. Milionerką. Jej pozycji gwiazdy nie zachwiał nawet przełom dźwiękowy w kinie - odkryto jej niesamowity aksamitny i zmysłowy głos, który tylko uzupełniał jej magnetyzujący wizerunek wampa.
Była wszechstronnie uzdolniona. Zaczynała tańcząc w balecie, potem studiowała sztukę aktorską, by wreszcie zagrać w pierwszym polskim filmie "Niewolnica zmysłów". Ta biedna dziewczyna z Browarnej, warszawskiego Powiśla, wspięła się (dzięki ciężkiej pracy, talentowi i szczęściu) aż na sam szczyt Hollywood w okresie jego rozkwitu. 
Życie Poli to jednak nie tylko prosta historia kopciuszka. Ta drobna istota na swojej drodze spotkała bowiem prawie wszystkie znaczące postaci XX-wieku. Grała u Maxa Reinhardta, jadała kolacje ze Straussem. Sarah Bernhardt pierwsza zobaczyła w niej gwiazdę. Chaplin i Valentino starali się o jej rękę. Einstein był jej sąsiadem. Picasso chciał malować portret, Styka namalował. Polubił ją George Bernard Show, krytykował Ernest Hemingway. Wyszła najpierw za mąż za polskiego hrabiego, a potem za gruzińskiego księcia.
Wreszcie po krachu na giełdzie nowojorskiej podjęła najgorszą decyzję swojego życia - przyjęła intratną propozycję UFA i tak stała się gwiazdą III Rzeszy. Z opinią kochanki Hitlera nikt jej już nie chciał w Hollywood. Ostatnim, który podał jej pomocną dłoń, był Walt Disney. Dzięki niemu, w wieku 67 lat zagrała w filmie "Moon spinners". Był to jej ostatni film, gdyż w 1974 roku odmówiła zagrania w "Sugarland Express" Stevenowie Spielbergowi. Zmarła w 1987 roku w San Antonio.
Copyright © Pola Negrii 2011   |   Projekt i realizacja: sinGRAPH.pl